Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

MAGNUS ENCKELL, pastell på papper, monogramsignerad.

Sittande nakenstudie. 58 x 28 cm.

Skålbildning, sedvanligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
800 EUR