VÄGGRELIEFER, 2 st, Boda.

VÄGGRELIEFER, 2 st, Boda.

Stålram med cement, glasdekor. Längd 56, höjd 40 cm resp längd 30, höjd 24 cm.

Slitage, smärre rostangrepp, repor.

Utropspris
2 000 SEK