SPELBORD, rokokostil, Ryssland 1800-talets mitt.

Pyramidmahogny, delvis massivmahogny. Under skivan fack. Bredd 89 cm, djup 44 cm, höjd 74 cm. Utdragbar skiva 85x89 cm.

Fanerskador, slitage.

Utropspris
400 EUR