HERRARMBANDSUR, guld på stål. Omega Seamaster, Professiona 200M.

Omega Seamaster Professional 200M.
quartzur svart urtavla med timmar, minuter och sekunder, datum märkt "OMEGA Seamaster PROFESSIONAL 200M SWISS MADE. Integrerad länk i stål med viklås. Urets diameter 3,5 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK