OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, troligen 1700- tal.
Allegorisk scen med Venus, Cupid och två demoner. 74x87 cm.
Mycket hårt ytslitage. Krackelerad och mörknad duk med hål. Retuscher. Tryckskador. Veck.