RESEGRAMMOFON med 2 SKIVOR, "Pigmyphone", Bing, 1920-tal.

I plåtask, askens mått 15 x 15 x 8cm. 2 skivor, "Kring julgranen & "Bethlehems stjärna"- Alice Tegner samt "Boulanger-Marsch & "Kadetten-Marsch".

Ej funktionstestad. Smärre lackskador. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK