BIBLIOTEKSBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Valnöt. Rikt snidad dekor av blad, balustrar och halvmånar. Höjd 74, längd 116, bredd 70 cm.

Slitage. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK