ARMBANDSUR, herr, Zenith Espada, stål/guld. 1990-tal.

Diameter 36 mm.
Garantikort.
Numrerat 59.0250.337.
Boxen ej tillhörande.

Sedvanligt bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Utropspris
600 EUR