Diverse Nysilver
641618

Jugend

(1890-1920)
Kaffeservis, 3 delar, nysilver, gab, jugend, tidigt 1900-tal.

KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, GAB, jugend, tidigt 1900-tal.

Dekor av stiliserat bladverk. Kaffekannans höjd 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK