Smycken
645025

ÖRHÄNGEN, 14K vitguld med gammalslipade diamanter ca 1.00 ct. Vikt 1,3 gram.

Stift.

Bruksslitage. två gammalslipade diamanter totalt ca 1.00 ct med omfattande inneslutningar samt smärre nagg på rondist.

Utropspris
10 000 SEK