VÄGGLYKTOR för utomhusbruk 2 st. Järn, 2000-tal.

Med fyra glasade sidor. Stomme med rik dekor. Längd ca 66, bredd ca 30, höjd ca 110 cm.

Slitage, repor och stötmärken. Glipor. Borttagen el.

Utropspris
4 000 SEK