CHANNA BANKIER, vägglampa, à tergo signerad och daterad -97.
Grafiskt blad med figurmotiv bakom glas. Längd 30 cm, bredd 21 cm, höjd 8 cm.
Sedvanligt slitage. Mindre märken i glaset. Ej funktionstestad.