Röd monogram vernis med bruna skinndetaljer. Fodrad med röd tyg. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad "TH1929". Ca 36 x 30 x 11 cm.
Smärre slitage. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.