I form av krönta hjärtan, varav en med stämplar "OLSEN" och "47", övriga två daterade 1771 respektive 1773. Höjd ca 6,5 cm.
Bruksslitage. Några bucklor. Repor. Mindre anlöpningar och lagningar.