BORDSLAMPOR, 2 st, glas, bl a Flygsfors Glasbruk, 1900-talets andra hälft.
En med underfång i grönt glas. Signerad "Flygsfors". En med underfång i vitt. Höjd ca 34-36 cm.
Ej funktionstestade. Repor. En med något sned sockel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK