Fanerad i mahogny. Dörr och kortsidor delvis i glas, bakomliggande klädda hyllor. Bredd 70, bredd 30, höjd 142 cm. Intyg från Jordbruksverket medföljer. Nyckel finns.
Slitage. Märken.