BÅTMODELL, omkring 1900-talets mitt.

Segelbåt. Trä, delvis målat. Detaljer i andra material. Längd 61 cm.

Bruksslitage. Krackelyrer och färgbortfall. Fläckar. Några detaljer på segel lösa.

Utropspris
1 500 SEK