BOKHYLLA, 1980-tal.

BOKHYLLA, 1980-tal.

Kromad metall samt mässing. Glashyllor. Bredd 103 cm, djup 41 cm, höjd 195 cm.

Visst slitage, anlupet. Saknar en hylla.

Utropspris
6 000 SEK