SOFFBORD, Peter Hvidt & Orla Molgaard Nielsen, France & Søn, Danmark.
Fanerat med teak. Rottingklädd tidningshylla. Detaljer av mässing. Märkt med plakett. Längd 152. Bredd 50. Höjd 50 cm.
Smärre slitage, repor och märken.