VÄSKA, Chanel, "Flap Bag".

VÄSKA, Chanel, "Flap Bag".

Axelremsväska. Svart quiltat skinn. Monogramprytt lås, länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med vinrött läder, numrerad och stämpelmärkt "MADE IN FRANCE". Ett fack med dragkedja med "CC" logo. Dustbag medföljer. Bredd 25 cm, höjd 18,5 cm, djup 6,5 cm.

Bruksslitage. Lås med trög knapp.

Utropspris
14 000 SEK