ARMBANDSUR, guld på stål, Omega Seamaster, 1900-talets mitt.

Urtavla med stavindex och siffror, sekundvisare och datumfönster. Diameter 34 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK