ARMBANDSUR, dam, 18 K vitguld, Rolex Precision. Vikt 16 g.

Ljus urtavla med stavindex. 17 rubis. Integrerad armlänk med viklås, längd 16 cm. Boettens diameter 16 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar på urtavla. Boett och armband med mindre bristningar. Armband något skevt. Lagning vid armlänkens fäste. Ej funktionstestad.

Utropspris
10 000 SEK