KARAFF samt SUPKOPPAR

5 delar, mässing, Pierre Forssell, Skultuna.

Oval karaff. Höjd 3 resp 17,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage, repor, anlöpningar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9820416 bukobject
    • 9820416 thumb
    • 9820417 thumb
    • 9820419 thumb
    • 9820418 thumb
    • 9820420 thumb
    • 9820421 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 200 SEK

    Slutpris

    1 500
    157 EUR
    169 USD

    Budhistorik (19 bud)