TOILETTEBORD

Art deco.

Fanerat med valnöt, rund spegel, sargen med lådor, längd 106, bredd 40, höjd 134 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, märken, repor, fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9821935 bukobject
    • 9821935 thumb
    • 9821911 thumb
    • 9821912 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 300
    346 EUR
    373 USD

    Budhistorik (16 bud)
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes