FOTOGRAFI MED MARILYN MONROE, Poststämplat New York 1959.

Foto med hälsning i vit tusch "To Barbro, love &kisses Marilyn Monroe" 25,5x20,5 cm.
Signerat foto med kuvert med avsändaradress "Marilyn Monroe Prods. Inc. 444 East 57th Street. New York 22. NY."

Hanteringsslitage.

Proveniens

Skolflickan Barbro skrev till sin idol och fick detta foto som svar.

Det kan inte garanteras att MM själv signerat bilden

Utropspris
8 000 SEK