AIMO OKKOLIN, VASER, 2 st, glas, "Stromboli", sign. Aimo Okkolin - Riihimäen Lasi Oy.
Blått glas, höjd 20 cm, med fotring i silver, Kultakeskus Tavastehus 1964, signerad Aimo Okkolin - Riihimäen Lasi Oy.
Klart glas, höjd 15 cm, osignerad.
Obetydligt slitage. Smuts.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor