CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, lackvarell på papper, signerad Carl Fredrik Reuterswärd och daterad 1982.
Utan titel (Komposition med konstnärsnamn: Klee, AD [Albrecht Dürer]...). 96,5 x 65,5 cm.
Ej examinerad ur glas och ram.