SIMON GATE

Champagneglas, 8 st , "Salut", Orrefors, 1900-tal.

Grönt glas. Skaft med två noder. Höjd 18,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10077269 bukobject
    • 10077269 thumb
    • 10077268 thumb
    • 10077270 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    181 USD

    Budhistorik (21 bud)