French Garden Vienne: 10 mattallrikar 11 djupa tallrikar 10 assietter
Design Naïf: 6 mattallrikar 6 assietter
Slitage. Vissa tallrikar med smuts. Två mattallrikar French Garden Vienne med nagg och glasyrskada