SERVISDELAR, 31 + 12 delar, porslin, "French Garden Vienne" och "Design Naïf", Villeroy & Boch

French Garden Vienne:
10 mattallrikar
11 djupa tallrikar
10 assietter

Design Naïf:
6 mattallrikar
6 assietter

Slitage. Vissa tallrikar med smuts. Två mattallrikar French Garden Vienne med nagg och glasyrskada

Utropspris
2 000 SEK