ÖRHÄNGEN med diamanter totalt 0.42ct, rubiner, smaragder samt safirer.

Franska stämplar. Höjd 27 mm. Clips. 18K guld. Vikt: 12,7gr.

Inneslutningar som når ytan. Slitage.

Utropspris
12 000 SEK