ERICH OCH INGRID TRILLER, 2 vaser i stengods, Tobo, 1900-talets tredje kvartal.
Olika former. Glaserade i vitt respektive blågrått. Signerade Tobo Triller. Höjd ca 14-20,5 cm.
Obetydligt slitage.