H W JENNING BROWN, olja på duk. Signerad och daterad 1880.

Kustmotiv med fiskare och båtar. Ca 91 x 61 cm.

Krackelerad. Färgbortfall. Gulnad fernissa.

Utropspris
4 000 SEK