Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

HÄNGE, Dior Ouí, briljantslipade diamanter, 18K guld.

Diamanter ca 0,25 ct. Numrerad H6415. Hängets bredd 18 mm. Kedens längd 40 cm. Vikt totalt ca 3,5 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 400 EUR