TAKASHI NARAHA, matta, tuftad, Ege Art Line, Danmark, 1900-talets slut, ca 200 x 140 cm.
"Sculpture"-1987. Etikettmärkt. Made in Denmark by EGE AXMINSTER A/S. The 20th Century Collection -EGE ART LINE.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK