Design
847426

Folke Ohlsson

(Sverige)
Folke Ohlsson
(Sverige)

FOLKE OHLSSON, fåtölj, Dux, 1950/60-tal.

Teak. Klädd och stoppad rygg och resårsits. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Delvis torkad stoppning. Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK