OKÄND KONSTNÄR, akvarell, troligen England 1800-tal

Lanskap med hus. 21x 27 cm

Bristfällig montering.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

1. Karl Lindeberg, skål, överfångsglas, Kosta, jugend, 1910-tal, modell 107.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
- SEK