HELNY TIGERSTEDT, olja på duk, signerad och daterad -46.
Blommor i vaser. 56 x 45 cm.
Intryckningar, smärre slitage och krackelyr. Spår av tidigare montering.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR