Design
870545

GEIR SÆTVEIT, STOLAR ETT PAR. Fly Me. Martela, 2000-tal.

Brun tygklädsel och stålfot. Höjd 74 cm, bredd 74 cm, djup 70 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
500 EUR