LEKSAKSBILAR, 11 stycken, bland annat Tekno och Dinky Toys, 1900-talets andra hälft.
Bestående av bland annat Tekno Volvo P 1800, Tekno Volkswagen med reklam för Wasabröd, Dinky Toys Thunderbird 2, Corgi Toys Batmobile, Dinky Toys Caravan med mera. Längd 7-16 cm.
Slitage. Lackskador. Vissa däck saknas. Vissa rutor med sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.