Lev Feliksovic Lagorio

(Ryssland, 1827-1905)
Lev Feliksovic Lagorio
(Ryssland, 1827-1905)

LEF FELIKSOVICH LAGORIO, olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad.

Fartyg på havet. 19x25 cm.

Skrapmärken. Slitage. retuscher.

Utropspris
2 400 EUR