VALTO KOKKO, spotlights 2 st, "Kuutiopallo 7170", i-Valo, 1970-tal.
Bär tillverkarens etikett. Bredd 20 cm, höjd ca 35 cm.
Slitage, repor. Missfärgade. Ej funktionstestad.