HEIKKI ORVOLA, SKÅL, glas, signerad Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö.
Diameter ca 21 cm. Höjd 11 cm. Etikettmärkt av tillverkaren.
Obetydligt ytslitage.