JENNIFER BOLANDE, fotografi signerat och daterat 1990 och numrerat 1/2 a tergo.
"Windshield", 1990. Cibachrome monterat på trä 41,7 x 59,5 cm.
Fotografiet monterat utan skyddande glas.
Smärre repor.
Slitage.
Obetydligt ytsmuts.
Några ojämnheter i bildytan.
Galleri Nordanstad-Skarstedt, Stockholm.