TRAMPORGEL. H. Christophe & Etienne, Frankrike, 1800-talets slut, etikettmärkt

Rosenträ med svarvade kolonner, sidorna med handtag. Bredd 93, djup 38, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK