LEIF PALMQUIST, akvarell och blyerts signerad Leif Palmquist och daterad 2014 a tergo.
"Dika ljus 2". 52 x 71,5 cm. Oramad.
En repa.
Proveniens
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK