JOHN-E FRANZÉN, cibachrome signerad John E Franzen och daterad 1979 och numrerad 4/4 a tergo.
"San Fernando California". Cibachrome monterad på capaplatta, bildyta 37 x 36 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Signerad på baksidan av capa-platta som fotot är monterat på.