Svart skinn. Dekor av textilband. Guldfärgade, monogrambeprydda beslag. Ställbar axelrem. Insides tre fack, varav ett med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. Dustbag medföljer. Ca 32 x 25 x 11 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.