K ANDERSSON, CG HALLBERG och MGAB, vaser 6 st, silver, Stockholm 1900-tal.

Släta, en med graverade blommor, paret smala vaser med fylld fot. Höjd 19-22 cm, total vikt 1.110 gram.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK