KNIVAR 18 ST, SNARLIKA, silver och stål, S:t Petersburg 1820-tal, Carl Fischer samt oidentifierad guldsmed

Graverade med intialer och adelsvapen för släkten von Freckell. Längd 26 cm.

Slitage.

Proveniens

Erik von Freckell (1887-1977)

Utropspris
600 EUR