CLAESSON KOIVISTO RUNE, 6 st karmstolar, Mono Light för Offecct, 2000-tal.
Stapelbara. Fast stoppad klädsel samt med förkromad metallställning. Sitthöjd ca 46 cm. Märkta.
Bruksslitage. Smärre fläckar. Missfärgade. Skrapmärken.